BOSCH MMB 1001

3.610,00 ден.   Спореди

БЛЕНДЕР
СВЕТЛО СИВА БОЈА
МОЌНОСТ 500 W
ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ
ВОЛУМЕН 2 L
ПОДВИЖЕН РЕГУЛАТОР, 2 СТЕПЕНИ+МОМЕНТАЛЕНI
МОЖНО ДРОБЕЊЕ МРАЗ
МОТАЊЕ НА КАБЕЛ
Стандард...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.610,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛЕНДЕР
СВЕТЛО СИВА БОЈА
МОЌНОСТ 500 W
ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ
ВОЛУМЕН 2 L
ПОДВИЖЕН РЕГУЛАТОР, 2 СТЕПЕНИ+МОМЕНТАЛЕНI
МОЖНО ДРОБЕЊЕ МРАЗ
МОТАЊЕ НА КАБЕЛ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка