BOSCH MKM6000

BOSCH MKM6000

1.199,00 ден.   Спореди

BOSCH MKM6000, Мелница за кафе и шејкер во прав, Бела боја , 180W, за 75gr кафе во зрно, нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MKM6000, Мелница за кафе и шејкер во прав, Бела боја , 180W, за 75gr кафе во зрно, нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи