BOSCH MFW45020

BOSCH MFW45020

6.730,00 ден.   Спореди

Боја: бела/сива Месорезница величина 5 Сигурносен бравен спој Гумени ногички Голем сад за ставање на состојките Вграден простор за чување на додатоците Типка за вклучување / исклучување Едноставна за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.730,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела/сива Месорезница величина 5 Сигурносен бравен спој Гумени ногички Голем сад за ставање на состојките Вграден простор за чување на додатоците Типка за вклучување / исклучување Едноставна за спремање Продолжеток за полнење Мелење на месо 2.7 kg/min Приклучна сила: 500 W 1 степен на делување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи