BOSCH MFW1550

BOSCH MFW1550

4.299,00 ден.   Спореди

Боја: бела Месорезница величина 5 Сигурносен бравен спој 140 мм простор за местење на посадата Типка за вклучување / исклучување Компактна единица Едноставна за спремање Гумени ногички Опрема Продолже...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела Месорезница величина 5 Сигурносен бравен спој 140 мм простор за местење на посадата Типка за вклучување / исклучување Компактна единица Едноставна за спремање Гумени ногички Опрема Продолжеток за полнење Заменски полжав (тој е точката на кршење која може да се менува) Интегриран систем за спремање на приборот MUZ4LS1 сет рупичасти плочи ; MUZ4SV1 продолжеток за бризгано пециво ; MUZ4RV1 продолжеток за делкање МUZ4FV1 продолжеток за пасирање овошје ; MUZ4GM2 камен млин за жито Приклучна сила: 500 W Бучност: 74 dB 1 степен на делување Намотување на приклучниот кабел Димензии (v x š x d): 235x260x300 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи