BOSCH MFW 67440

BOSCH MFW 67440

9.960,00 ден.   Спореди

Боја: црна/инокс Месорезница величина 8 Додаток за дробење x 2 Сигурносен бравен спој Гумени ногички Голем сад за ставање на состојките Вграден простор за чување на додатоците Типка за вклучување / ис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 9.960,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: црна/инокс Месорезница величина 8 Додаток за дробење x 2 Сигурносен бравен спој Гумени ногички Голем сад за ставање на состојките Вграден простор за чување на додатоците Типка за вклучување / исклучување Едноставна за спремање Продолжеток за полнење колбасици Мелење на месо 3,5 kg/min Приклучна сила: 700 W 1 степен на делување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи