BOSCH MFQ36400S

BOSCH MFQ36400S

2.399,00 ден.   Спореди

BOSCH MFQ36400S, Рачен миксер, Бело/Сива боја, 450W, Нова технологија на моторот - подолготраен и тивок, 5 брзини турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање, Ерго рачка, Приклучок за нога за мате...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MFQ36400S, Рачен миксер, Бело/Сива боја, 450W, Нова технологија на моторот - подолготраен и тивок, 5 брзини турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање, Ерго рачка, Приклучок за нога за матење од стапчест миксер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи