BOSCH MFQ 36470S

BOSCH MFQ 36470S

3.150,00 ден.   Спореди

Боја: бела/светло сива Моќен,тивок и лесен 5 работни брзини, Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка Одвојена типка за изфрлање на додатокот Додатно турбо ниво Намотување на кабелот на апарато...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела/светло сива Моќен,тивок и лесен 5 работни брзини, Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка Одвојена типка за изфрлање на додатокот Додатно турбо ниво Намотување на кабелот на апаратот Прикладен за леваци 2 турбо маталки за мешање 2 стабилни маталки за месење Додаток за блендирање од инокс и чаша Називна снага: 450 W Димензии (v x š x d): 154x208x74mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка