BOSCH MFQ 36440S

BOSCH MFQ 36440S

2.690,00 ден.   Спореди

Боја: бела/светло сива 5 работни брзини Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка Одвојена типка за изфрлање на додатокот Намотување на кабелот на апаратот Прикладен за леваци 2 турбо маталки за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела/светло сива 5 работни брзини Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка Одвојена типка за изфрлање на додатокот Намотување на кабелот на апаратот Прикладен за леваци 2 турбо маталки за мешање 2 стабилни маталки за месење Називна снага: 450 W Димензии (v x š x d): 154x208x74 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка