BOSCH MES20A0

BOSCH MES20A0

5.999,00 ден.   Спореди

BOSCH MES20A0, Соковник, бела/антрацит боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, активен мотор манагемент, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, голем отвор за овошје


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MES20A0, Соковник, бела/антрацит боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, активен мотор манагемент, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, голем отвор за овошје

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи