BOSCH MCP3500

BOSCH MCP3500

1.499,00 ден.   Спореди

BOSCH MCP3500, Соковник - Цедалка за аргуми , бело жолта боја, 25W, 0.8l сад, оцртана скала за мерење на самиот сад, вртење во две насоки


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MCP3500, Соковник - Цедалка за аргуми , бело жолта боја, 25W, 0.8l сад, оцртана скала за мерење на самиот сад, вртење во две насоки

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи