BOSCH MCP 3500

BOSCH MCP 3500

1.599,00 ден.   Спореди


Цедалка
Јачина 25W
Капацитет на садот 0,8L
Вртење во две насоки
Систем за оделување на семките
Капак за одржување на свежината на сокот
Мерна скала на садот ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Цедалка
Јачина 25W
Капацитет на садот 0,8L
Вртење во две насоки
Систем за оделување на семките
Капак за одржување на свежината на сокот
Мерна скала на садот за сок
Миење во машина за садови

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи