BOSCH MCM4200

BOSCH MCM4200

7.699,00 ден.   Спореди

BOSCH MCM4200, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодувањена брзините без степени, LED осветливање, систем за заклучување, пластичен сад за месањеза најмногу 500g брашно + додатоци за најмногу 1kg тес...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MCM4200, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодувањена брзините без степени, LED осветливање, систем за заклучување, пластичен сад за месањеза најмногу 500g брашно + додатоци за најмногу 1kg тесто, повеќенаменски нож и плоча за матење, пластичен продолжеток за мешање, плоча за сечење, плоча за стругање, плоча за помфрит, Блендер 1.25l, цедалка за агруми , центрифугален соковник

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи