BOSCH  MCM4100

BOSCH MCM4100

6.199,00 ден.   Спореди

BOSCH MCM4100, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодување на брзините без степени, LED осветлување, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно, за најмногу 1kg тесто, повеќ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MCM4100, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодување на брзините без степени, LED осветлување, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно, за најмногу 1kg тесто, повеќе наменски нож и плоча за матење, пластичен продолжеток за мешање, плоча за матење, плоча за сечење, плоча за стругање, плоча за помфрит, Блендер 1.25l, цедалка за агруми

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи