BOSCH MCM21B2

BOSCH MCM21B2

4.199,00 ден.   Спореди

BOSCH MCM21B2, Kујнски робот, Црна боја, 450W, 2 брзини, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно + додатоци за најмногуи 1kg тесто, повеќенаменски ножи плоча за матење, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MCM21B2, Kујнски робот, Црна боја, 450W, 2 брзини, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно + додатоци за најмногуи 1kg тесто, повеќенаменски ножи плоча за матење, плоча за сечење, плоча за стругање,Блендер 1l, цедалка за агруми

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи