BOSCH MCM2050

BOSCH MCM2050

3.599,00 ден.   Спореди

BOSCH MCM2050, Кујнски робот, Бела боја, 450W, 2 брзини, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно + додатоци за најмногу 1kg тесто, повеќенаменски нож и плоча за матење,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MCM2050, Кујнски робот, Бела боја, 450W, 2 брзини, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно + додатоци за најмногу 1kg тесто, повеќенаменски нож и плоча за матење, плоча за матење, плоча за сечење, плоча за стругање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи