BOSCH MCM-42024

6.999,00 ден.   Спореди

КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 800W РЕГУЛАЦИЈА НА БРЗИНА КАПАЦИТЕТ НА САД 1.25Л LED ДИСПЛЕЈ ФУНКЦИИ ЗА МЕСЕЊЕ,МЕШАЊЕ,СЕЦКАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 800W РЕГУЛАЦИЈА НА БРЗИНА КАПАЦИТЕТ НА САД 1.25Л LED ДИСПЛЕЈ ФУНКЦИИ ЗА МЕСЕЊЕ,МЕШАЊЕ,СЕЦКАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи