BOSCH KIV 38Х20

30.270,00 ден.   Спореди

Вкупна корисна запремина 282л АНТИ БАКТЕРИСКА заштита Автоматско отопување на делот за ладење Техника за лесно затворање на вратата Шарка која се поместува Отварање на вратата во десно, преместувачка ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 30.270,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вкупна корисна запремина 282л АНТИ БАКТЕРИСКА заштита Автоматско отопување на делот за ладење Техника за лесно затворање на вратата Шарка која се поместува Отварање на вратата во десно, преместувачка Запремина 219л 5 полици од осигурано стакло, од тие 4 се подесувачки по висина Осветлување на внатрешноста Сад за зеленчук од транспарентна пластика Запремнина 63 л Замрзнување во сите фиоки 3 фиоки од прозирна пластика Капацитет на замрзнување: 4 кг/24 сати Време на чување на храната при пречки: 13 часа Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 282 Климатска класа: SN Бучност: 44 dB (re 1 pW) Енергетска класа: А Димензии (VxŠxD):177x54x55cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи