BOSCH KIV 34Х20

BOSCH KIV 34Х20

34.999,00 ден.   Спореди

Вкупна корисна запремина 274л Механичко изедначување на температурата 1 компресор Автоматско отопување на делот за ладење Техника за лесно затворање на вратата Шарка која се поместува Отварање на врат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 34.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вкупна корисна запремина 274л Механичко изедначување на температурата 1 компресор Автоматско отопување на делот за ладење Техника за лесно затворање на вратата Шарка која се поместува Отварање на вратата во десно, преместувачка Запремина 203л 5 полици од осигурано стакло, од тие 4 се подесувачки по висина Осветлување на внатрешноста Носач за шишиња Сад за зеленчук од транспарентна пластика Запремнина 74 л Замрзнување во сите фиоки 3 фиоки од прозирна пластика Капацитет на замрзнување: 3,5 кг/24 сати Време на чување на храната при пречки: 16 часа Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 280 Климатска класа: SТ Бучност: 40 dB (re 1 pW) Енергетска класа: А+ Димензии (VxŠxD):177x56x55cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи