BOSCH KGV 36UW20S

BOSCH KGV 36UW20S

26.180,00 ден.   Спореди

Low frost Дизајн со меки линии, заоблен Бела боја Вкупна корисна запремина 309л 1 компресор По висини подесиви нозе напред , тркалца од позади Електронско ракување и подесување на температурата Одвод ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 26.180,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Low frost Дизајн со меки линии, заоблен Бела боја Вкупна корисна запремина 309л 1 компресор По висини подесиви нозе напред , тркалца од позади Електронско ракување и подесување на температурата Одвод на одледената вода Автоматско одмрзнување Отварање на вратата во десно, преместива Запремина 215л Автоматско отопување Носач за флаши 4 полици од осигурано стакло, од тие 3 се подесиви по висина Осветлување на внатрешноста Сад за зеленчук од транспарентна пластика Лед осветлување на фрижидерот Запремнина 94 л (18°C и повеќе) Супер замрзнување 3 фиоки од прозирна пластика, 1 од нив big box Пластичен дотаток за правење на коцки мраз Календар на замрзнување Капацитет на замрзнување: 7 кг/24 часа Време на чување на храната при пречки: 23 часа Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 274 Климатска класа: SN-Т Бучност: 41 dB (re 1 pW) Енергетска класа: А+ Димензии (VxŠxD):186x60x65 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи