BOSCH KAN62V40

BOSCH KAN62V40

112.999,00 ден.   Спореди

BOSCH KAN62V40, Side-by-Sidе Фрижидер, Инокс, NO FROST, ЛЦД Дисплеј, 604л бруто, 385л фрижидерски дел, 219л замрзнувачки дел, 2 контејнери за зеленчук, Super freezing функција (Новата храна се замрзну...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 112.999,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH KAN62V40, Side-by-Sidе Фрижидер, Инокс, NO FROST, ЛЦД Дисплеј, 604л бруто, 385л фрижидерски дел, 219л замрзнувачки дел, 2 контејнери за зеленчук, Super freezing функција (Новата храна се замрзнува бргу без притоа да влијае на веќе присутната храна), Super cool функција (Новата храна може брзо да се олади до 2 степени), Multi Air Flow system, 44 децибели, 16 часа конзервација после пад на струја, А+ енергетска класа, Димезнии 176x91x73 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи