BOSCH HSE420120

BOSCH HSE420120

15.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HSE420120, Самостоен шпорет, Бела боја, Плоча за готвење со две брзи и две обични полиња за готвење, Конвеционална рерна, Број на начини на загревање 4, Горно/Долно загревање,Долно загревање, Вр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HSE420120, Самостоен шпорет, Бела боја, Плоча за готвење со две брзи и две обични полиња за готвење, Конвеционална рерна, Број на начини на загревање 4, Горно/Долно загревање,Долно загревање, Врел воздух, Пица, Омрзнување, Скара со кружење на воздухот, Варијабилно печење на скара со голема површина, варијабилно печење на скара со мала површина, XXL рерна со внартечни зидови од ГранитЕмајл, 62л, фиока за сад

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи