BOSCH HMT75M421

BOSCH HMT75M421

6.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HMT75M421, Микробранова печка, Бела боја, лакирана внатрешност 17л, Авто пилот7, Бр на степени на јачина 5, 800W,600W, 360W, 180W, 90W, Врата со сигурносно стакло, Едноставно управување со кпчињ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HMT75M421, Микробранова печка, Бела боја, лакирана внатрешност 17л, Авто пилот7, Бр на степени на јачина 5, 800W,600W, 360W, 180W, 90W, Врата со сигурносно стакло, Едноставно управување со кпчиње сто се увлекуваат,стаклена чинија пречник 24,5 cm, отварање на лево,самостоен уред, можност за вградување под елемент

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи