BOSCH HMT72M450

BOSCH HMT72M450

5.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HMT72M450, Микробранова печка, INOX, лакирана внатрешност 17л, Бр на степени на јачина 5, 800W,600W, 360W, 180W, 90W, Врата со сигурносно стакло, Едноставно управување со кпчиње сто се увлекуваа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HMT72M450, Микробранова печка, INOX, лакирана внатрешност 17л, Бр на степени на јачина 5, 800W,600W, 360W, 180W, 90W, Врата со сигурносно стакло, Едноставно управување со кпчиње сто се увлекуваат,стаклена чинија пречник 24,5 cm, отварање на лево,самостоен уред, можност за вградување под елемент

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи