BOSCH HMT 75G451

9.350,00 ден.   Спореди

Едноставно се управува
Јачина на микробрановата: 800 W
5 Нивоа на јачина : 800 W, 600 W, 360 W, 180 W, 90 W
Јачина на грилот: 1000 W
Комбинирана употреба на грил и микробранова...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 9.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставно се управува
Јачина на микробрановата: 800 W
5 Нивоа на јачина : 800 W, 600 W, 360 W, 180 W, 90 W
Јачина на грилот: 1000 W
Комбинирана употреба на грил и микробранова 360/180/90 W
AutoPilot 8
Број на програми за одмрзнувње 4
Број на програми за печење:3
Број на комбинирани програми:1
Финкција меморија(број на мемориски места 1)
Голем дигитален дисплеј со приказ за времето и времето на печење
Внатрешниот дел е инокс со запремнина 17 l
Внатрешна осветлување
Стаклен тањир со дијаметар 24.5см
Вратата со сигурносно стакло се отвара на лево
Приклучна сила: 1,27 kW
Приклучен кабел со утикач 130 см

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка