BOSCH HMT 72M420

BOSCH HMT 72M420

5.220,00 ден.   Спореди

Можност за вградување под висечки ормар Јачина на микробрановата: 800 W 5 Нивоа на јачина : 800 W, 600 W, 360 W, 180 W, 90 W Саат:аналоген програмски до 60мин Вратата се отвара на лево Внатрешно освет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.220,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Можност за вградување под висечки ормар Јачина на микробрановата: 800 W 5 Нивоа на јачина : 800 W, 600 W, 360 W, 180 W, 90 W Саат:аналоген програмски до 60мин Вратата се отвара на лево Внатрешно осветлување Чинија со дијаметар 24.5см Корисна запремнина 17 л Димензии:в/ш/д: 28/46.2/32 Приклучна сила: 800 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка