BOSCH HEZ390042

BOSCH HEZ390042

6.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HEZ390042, СЕТ од 3 тенџериња и една тава за индукциско готвење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HEZ390042, СЕТ од 3 тенџериња и една тава за индукциско готвење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи