BOSCH HCE633150R

BOSCH HCE633150R

27.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HCE633150R, Самостоен стаклокерамички шпорет, INOX, не рѓосувачки челик, Стаклокерамичка плоча за готвење, 4 брзи полиње за готвење, од тоа 1 кружна, двојна, мултифункционална 3Д, БР. Начини на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HCE633150R, Самостоен стаклокерамички шпорет, INOX, не рѓосувачки челик, Стаклокерамичка плоча за готвење, 4 брзи полиње за готвење, од тоа 1 кружна, двојна, мултифункционална 3Д, БР. Начини на загревање-7 горно/долно загревање, долно загревање, скара со кружење на воздухот, варијабилно печење на скара со голема површина, одмрзнување, XXL рерна со внатрешни зидови од Гранит емаил, 67л, фиока за сад

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи