BOSCH HBN331E4

BOSCH HBN331E4

19.999,00 ден.   Спореди

•Запремнина на рерната: XXL 66 l
•Внатрешноста е обложена со гранит емајл
•Брзо згрева
•5 функции : Скара со голема површина, скара со вентилатор, долно греење, долно/горно греење, в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


•Запремнина на рерната: XXL 66 l
•Внатрешноста е обложена со гранит емајл
•Брзо згрева
•5 функции : Скара со голема површина, скара со вентилатор, долно греење, долно/горно греење, врел воздух
•Електронски програмски сат
•Телескопски водилки на две нивоа
•Внатрешноста на печката е осветлена
•Потполно стаклена внатрешна врата
•Заклучување за заштита од деца
•Отварање: класично
•Енергетска класа А
•Тежина 33 кг Прибор
•1х емајлиран лим за печење
•1х решетка
•Приклучна снага: 3,6 kW
•Димензии:в/ш/д: 595 x 595 x 548 mm
•Димензии за вградување:в/ш/д: 560 x 575 x 550 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи