BOSCH HBN311E1

BOSCH HBN311E1

14.999,00 ден.   Спореди

Запремнина на рерната: 67 l Внатрешноста е обложена со гранит емајл 5 начини на греење : горен/долен грејач , долен грејач, скара со голема површина, скара со врел воздух, врел воздух Аналоген програм...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Запремнина на рерната: 67 l Внатрешноста е обложена со гранит емајл 5 начини на греење : горен/долен грејач , долен грејач, скара со голема површина, скара со врел воздух, врел воздух Аналоген програмски сат Брзо загревање Внатрешноста на печката е осветлена Потполно стаклена внатрешна врата Заклучување за заштита од деца Отварање: класично Енергетска класа А -20% Прибор 1х емајлиран лим за печење 1х решетка Приклучна сила: 3,6 kW Димензии:в/ш/д: 595 x 595 x 548 mm Димензии за вградување:в/ш/д: 560 x 575-597 x 550 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи