BOSCH HBN 231E3

BOSCH HBN 231E3

17.350,00 ден.   Спореди

Запремнина на рерната XXL: 67 l Боја inox Внатрешноста е обложена со гранит емајл Со каталитички облоги од страна 7 функции :Oдмрзнување, грил со голема површина, грил со врел воздух , долно греење, г...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 17.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Запремнина на рерната XXL: 67 l Боја inox Внатрешноста е обложена со гранит емајл Со каталитички облоги од страна 7 функции :Oдмрзнување, грил со голема површина, грил со врел воздух , долно греење, грил со мала површина, греење доле/ горе, кружење на воздухот Изработена е од еколошки чисти материјали Електронски програмски сат (off, alarm) Внатрешноста на печката е осветлена Дугмиња кои се вовлекуваат Отварање класично Енергетска класа А + ( -20%) 1х емајлиран лим за печење 1x алуминиумски лим за печење 1х решетка Приклучна сила: 2,35 kW Димензии:в/ш/д: 595 x 595 x 515 mm Димензии за вградување:в/ш/д: 560 x 575597 x 550 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи