BOSCH HBG43S420E

BOSCH HBG43S420E

27.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HBG43S420E, Вградна фурна, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, Механички команди - Pop in Pop out, 7 програми, XXL Мултифункциска рерна 62 литри со ѕидови гранит емајл, Автоматско самочистење со облоги Eco ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HBG43S420E, Вградна фурна, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, Механички команди - Pop in Pop out, 7 програми, XXL Мултифункциска рерна 62 литри со ѕидови гранит емајл, Автоматско самочистење со облоги Eco clean кои се наоѓаат на ѕидовите, долниот и горниот дел, Телескопски водилки, Дигитален Тајмер, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење, Меко затворање на вратата, Секогаш ладна врата (температура до максимум 40 степени), Вентилатор, Заштита за деца, Двојно стакло, 3580W, Енергетска класа А, 60x60x52 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи