BOSCH HBG38B750

BOSCH HBG38B750

54.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HBG38B750, Вградна фурна, Инокс, Два ЛЦД Дисплеи, Осветелени Механички команди - Pop in Pop out, 13 програми, XXL Мултифункциска 3Д рерна 67 литри со ѕидови гранит емајл, Автоматско самочистење ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 54.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HBG38B750, Вградна фурна, Инокс, Два ЛЦД Дисплеи, Осветелени Механички команди - Pop in Pop out, 13 програми, XXL Мултифункциска 3Д рерна 67 литри со ѕидови гранит емајл, Автоматско самочистење со облоги Eco clean кои се наоѓаат на ѕидовите + катализатор за маснотии и мириси, Прецизна регулација на температурата од 30 до 300 степени, Дијалошка електроника (68 програми Auto pilot) со приказ на текст и поддржани повеќе јазици, Телескопски водилки, Дигитален Тајмер, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење, Меко затворање на вратата, Отстранлив горен греач, Soft light - постепено вклучување и исклучување на светлото, Двостепено осветлување на внатрешноста со можност за исклучување, Вентилатор, Заштита за деца, Двојно стакло, 3580W, Енергетска класа А-30%, 60x60x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи