BOSCH HBG 43T320R

BOSCH HBG 43T320R

27.380,00 ден.   Спореди

Боја бела Мултифункциска рерна 7 начини на греење Облоги од Еco clean за самочистење Внатрешност од гранит емајл, со запремнина (53 l) Ауто брзо загревање Електронски програмски сат : аларм исклучувањ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.380,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја бела Мултифункциска рерна 7 начини на греење Облоги од Еco clean за самочистење Внатрешност од гранит емајл, со запремнина (53 l) Ауто брзо загревање Електронски програмски сат : аларм исклучување , уклучување и приказ на време Потполно стаклена внатрешна страна на вратата Ладна врата , температура најмногу до 40 Ц степени Заклучување за заштита од деца Отварање: телескопски водилки на две нивоа Вентилатор за ладење Приклучен кабел со утикач 0,95 м 1х унирвезален лим за печење 1х решетка Приклучна сила: 3,58kW Димензии:в/ш/д: 595 x 595 x 515 mm Димензии за вградување:в/ш/д: 575-597 x 560x 550 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи