BOSCH HBA 73B250

BOSCH HBA 73B250

39.999,00 ден.   Спореди

Мултифункциска 3D Premium рерна 9 начини на греење Дугмиња на вовлекување Пирулиза - автоматско чистење XXL запремнина на рерната (65 l) Максималната подесива температура е 300 °C Внатрешноста е облож...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 39.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мултифункциска 3D Premium рерна 9 начини на греење Дугмиња на вовлекување Пирулиза - автоматско чистење XXL запремнина на рерната (65 l) Максималната подесива температура е 300 °C Внатрешноста е обложена со гранит емаил Брзо загрева Електронски програмски сат Потполно стаклена внатрешна страна на вратата Ладна врата Comfort , температура највише до 30 Ц степени Заклучување за заштита од деца Сигурносно исклучување Отварање: класично Приклучен кабел со утикач 1,2 м Употреба на ел. енергија -30% од класата А 2х емајлирани тепсии за печење 1х решетка Приклучна сила: 3,65kW Димензии:в/ш/д: 595 x 595 x 548 mm Димензии за вградување:в/ш/д: 575-597 x 560x 550 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи