BOSCH HBA 42S350E

BOSCH HBA 42S350E

27.150,00 ден.   Спореди

Изработена е од еколошки чиста материјали 7 различни функции : Горен долен грејач/, долен грејач , кружење на воздухот, инфра грил, варијабилна скара со голема површина, варијабилна скара со мала повр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Изработена е од еколошки чиста материјали 7 различни функции : Горен долен грејач/, долен грејач , кружење на воздухот, инфра грил, варијабилна скара со голема површина, варијабилна скара со мала површина, одмрзнување Внатрешноста е обложена со гранит емаил Eco clean облоги во внатрешноста Електронски програмски сат Автоматско брзо загревање Ладна врата Внатрешноста на печката е осветлена Потполно стаклена внатрешна врата Заклучување за заштита од деца Дугмиња кои се вовлекуваат Отварање: класично Телескопски водилки на 2 нивоа Запремни на рерната 62 l Приклучна сила: 2.35 kW Димензии:в/ш/д: 59,5 /59,5 / 51,5 sm Димензии за вградување:в/ш/д: 59,60 / 56,8/ 55 sm Енергетска А класа 1х емајлиран лим за печење 1х алумински лим за печење 1х решетка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи