BOSCH DWW06W650

BOSCH DWW06W650

10.650,00 ден.   Спореди

Aспиратор со димовод , 60 см , inox Копче со 3 брзини 1 мотор -170W, термо заштита , 2 вентилатора 2x30 W сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 650 m3/ h. Алуминиумски филтери Бучн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 10.650,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aспиратор со димовод , 60 см , inox Копче со 3 брзини 1 мотор -170W, термо заштита , 2 вентилатора 2x30 W сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 650 m3/ h. Алуминиумски филтери Бучност: 69 dB Димензии(ШХДХВ): 60Х50Х79,9-97,6 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи