BOSCH DHI635H

BOSCH DHI635H

8.499,00 ден.   Спореди

Aспиратор за вградување , 60 см , inox Копче со 3 брзини 1 мотор , термо заштита , 2 вентилатора 2x30 W сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 400 m3/ h. Алуминиумски филтери Бучнос...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.499,00 ден.

пред 6 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 8.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aспиратор за вградување , 60 см , inox Копче со 3 брзини 1 мотор , термо заштита , 2 вентилатора 2x30 W сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 400 m3/ h. Алуминиумски филтери Бучност: 67 dB Димензии(ШХДХВ): 59,8Х32,2Х26 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи