BOSCH BSGL35MOVE7

BOSCH BSGL35MOVE7

8.199,00 ден.   Спореди

BOSCH BGL35MOVE7, Правосмукалка, Крем боја, 2200W, Air clean II филтрација на воздухот во 6 нивоа, ХЕПА филтер погоден за лица со алергии, 4 литри MegaFilt SuperTEX врекичка со хигиенско затворање, Ел...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BGL35MOVE7, Правосмукалка, Крем боја, 2200W, Air clean II филтрација на воздухот во 6 нивоа, ХЕПА филтер погоден за лица со алергии, 4 литри MegaFilt SuperTEX врекичка со хигиенско затворање, Електронска регулација на моќноста, Ball connection специјален зглоб на куќиштето кој овозможува висока флескибилност на цревото, Метални телескопски цевки, Ерго рачка, Индикатор за преполнетост, 10м радиус на движење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи