BOSCH BSGL2MOVE2

BOSCH BSGL2MOVE2

7.999,00 ден.   Спореди

BOSCH BSGL2MOVE2, Правосмукалка, Црна боја, 2100W, Air clean II system, 3.5л врекичка, 8m радиус на движење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BSGL2MOVE2, Правосмукалка, Црна боја, 2100W, Air clean II system, 3.5л врекичка, 8m радиус на движење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи