BOSCH BSG 62400

BOSCH BSG 62400

6.400,00 ден.   Спореди


Правосмукалка
Моќност: 2400W
Индикатор за полна кеса
Метални цевки, додатни папучи
Ниво на бучава: 85dB
Микрофилтер
Кеса: MEGAfilt SuperTEX
Регулација ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.400,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Правосмукалка
Моќност: 2400W
Индикатор за полна кеса
Метални цевки, додатни папучи
Ниво на бучава: 85dB
Микрофилтер
Кеса: MEGAfilt SuperTEX
Регулација на јачината

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи