BOSCH BKS3003

BOSCH BKS3003

1.899,00 ден.   Спореди

Боја: бела Запремнина на садот 340 мл За суво усисување Двојно филтрирање со микрофилтери Продолжеток за монтажана зид 1 Направа за напојување Заменски филтер BKZ30AF Електрично полнење: 3 исклучителн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 6 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела Запремнина на садот 340 мл За суво усисување Двојно филтрирање со микрофилтери Продолжеток за монтажана зид 1 Направа за напојување Заменски филтер BKZ30AF Електрично полнење: 3 исклучително јаки батерии Тежина 1,4 кг Димензии: (v x š x d): 130x150x460 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи