BOSCH BGS6PRO1

BOSCH BGS6PRO1

25.999,00 ден.   Спореди

BOSCH BGS6PRO1, Правосмукалка, Титаниум, 1800W, Air clean ХЕПА Филтер за лица со алергии, технологија на всмукување без врекичка, 3Л сад за прашина, долготраен компресор мотор, 11м радиус на движење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BGS6PRO1, Правосмукалка, Титаниум, 1800W, Air clean ХЕПА Филтер за лица со алергии, технологија на всмукување без врекичка, 3Л сад за прашина, долготраен компресор мотор, 11м радиус на движење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи