BOSCH BGS42210

BOSCH BGS42210

9.999,00 ден.   Спореди

BOSCH BGS42210, Правосмукалка со канистер, Темно Сина боја, 2200W, Air clean ХЕПА филтер погоден за лица со алергии, Sensor bagless без вреќичка, 1.9 литри капацитет на садот, ЕasyClean систем за чист...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BGS42210, Правосмукалка со канистер, Темно Сина боја, 2200W, Air clean ХЕПА филтер погоден за лица со алергии, Sensor bagless без вреќичка, 1.9 литри капацитет на садот, ЕasyClean систем за чистење на филтрите, CrossFlow систем, Тивка - со само 79 децибели, eлектронска регулација на моќноста, приказ за преполнетост на вреќичката, 10м радиус на движење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи