BOSCH BGL3B210

BOSCH BGL3B210

6.990,00 ден.   Спореди

Боја: црвена Нов иновативен HiSpin мотор со аеродинамички перки и одлично калибриран проток на воздух за високо абсорбирање на прав со мала потрошувачка PowerProtect system: за долготрајна ефективност...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: црвена Нов иновативен HiSpin мотор со аеродинамички перки и одлично калибриран проток на воздух за високо абсорбирање на прав со мала потрошувачка PowerProtect system: за долготрајна ефективност на чистењето дури и ако кесата е полна PowerProtect dust bag (самозапечатување) овозможува високи перформанси кога е полна кесата. Ја намалува потрошувачката на кеси До 60% поголема усисна моќ и најдобро чистење ви препорачуваме да ги користите "PowerProtect Dustbag" кеси од типот G ALL (BBZ41FGALL). Енергетска класа :B Хигиенски систем на филтрирање.Класа на емисии на прав B Резервни кеси : TYP G ALL Корисна запремнина на филтер кесата 4 л Електронска регулација со регулатор на силата Преклопна голема папуча на тркала Папуча за тврди подови со мека четка Телескопски додаток за ќошови /кратко/долго Телескопски додаток за за тапациран мебелј/кратко/долго Ергономска рачка Автоматско собирање на кабелот Радиус на работа 10 метри 4 ротирачки тркала Индикатор за промена на кесата Додаток за ставање во исправна положба Додаток за чување во мал простор Тежина без прибор : 4.3 кг Класа на енергетска ефикасност B Просечна годишна потрошувачка 34 kwh Класа на емисии на прав B Класа за чистење на теписи : D Класа за чистење на тврди подови : D Ниво на звучна моќност: 79 DB (A) Приклучна сила: 2200 W Димензии: (v x š x d): 260x287x400 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи