BOSCH BFR 634GB1

BOSCH BFR 634GB1

39.220,00 ден.   Спореди

За вградување во кујна ширина 59.4см,длабина 31.8см Црна боја,стаклен панел 5 нивоа на сила (90-900 W) Inverter – заштеда на време и енергија Автоматски програм за одмрзнување и печење (7 програми, вн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 39.220,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За вградување во кујна ширина 59.4см,длабина 31.8см Црна боја,стаклен панел 5 нивоа на сила (90-900 W) Inverter – заштеда на време и енергија Автоматски програм за одмрзнување и печење (7 програми, внес на тежина) Touch control со 2,5'' со приказ на боја и текст Електронски часовник за програмирање Лед осветлување Копче за отварање на вратата Запремнина на рерната:21 л Лесен начин на управување Вратата се отвара на десно Дигитален дисплеј Должина на кабелот 150 цм Приклучна сила: 22,1 kW Димензии:в/ш/д 382/594/318 mm Димензии за вградување: в ш/д: 560-568/362-382/300 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи