BOSCH Цедалка за аргуми MCP3500

1.499,00 ден.   Спореди

BOSCH Цедалка за аргуми MCP3500, бело жолта боја, 25W, 0.8l сад, оцртана скала за мерење на самиот сад


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH Цедалка за аргуми MCP3500, бело жолта боја, 25W, 0.8l сад, оцртана скала за мерење на самиот сад

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи