BOSCH ТАТ 6001

BOSCH ТАТ 6001

2.590,00 ден.   Спореди

Боја: бела / сива За 1 долга кришка леб или 2 кришки тост Топлотно изолирано куќиште Електронски константен степен на запеченост за рамномерно печење Ергономско обликувано дугме за безстепенско регули...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела / сива За 1 долга кришка леб или 2 кришки тост Топлотно изолирано куќиште Електронски константен степен на запеченост за рамномерно печење Ергономско обликувано дугме за безстепенско регулирање на степенот на печење со вграден степен на греење Функција греење со одвоена сигнална сијаличка Одвоено осветлување на стоп дугме Вграден додаток за потпечување на кифлички и земички Вградена фиокица за трошки од оплеменет челик Дигалка на леб со функција Hi lift Заштита од заглавен тост Намотување на кабел Приклучна сила: 900 W Димензии (v x š x d): 180x460x240 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи