BOSCH ТАТ 3А011

BOSCH ТАТ 3А011

2.499,00 ден.   Спореди

Боја: бела/светло сива За 2 кришки тост Топлотно изолирано куќиште Електронско воден константен степен на запеченост за рамномерно печење Ергономско обликувано дугме за безстепенско регулирање на степ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела/светло сива За 2 кришки тост Топлотно изолирано куќиште Електронско воден константен степен на запеченост за рамномерно печење Ергономско обликувано дугме за безстепенско регулирање на степенот на печење со вграден степен на греење Предгрејување и одмрзнување на леб со лед сијаличка Вграден додаток за потпечување на кифлички и земички Функција греење со одвоена сигнална сијаличка Одвоено осветлување на стоп дугме Вградена фиокица за трошки од оплеменет челик Дигалка на леб Заштита од заглавен тост Намотување на кабел Приклучна сила: 825-980 W Димензии (v x š x d): 200x330x260 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи