BORSCHE KT8816FD

24.190,00 ден.   Спореди

So makedonsko meni, 16H H.264 PENTAPLEX 16CH. HDMI, 16 CH AUDIO, VGA, NETWORK, Mob:Andoid,iPhone,Blackberry,Windows, Live,recording, playback, remote acc.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 24.190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


So makedonsko meni, 16H H.264 PENTAPLEX 16CH. HDMI, 16 CH AUDIO, VGA, NETWORK, Mob:Andoid,iPhone,Blackberry,Windows, Live,recording, playback, remote acc.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка