Bordeaux Baron Rouge

735,00 ден.   Спореди

Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351327
UPC: 3262151254757
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Франција - Бордо<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 735,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351327
UPC: 3262151254757
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Франција - Бордо
Категорија : Кабернет Савињон, Кабернет Франк и Мерлот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи